O nas

Szkolenia z „posłuszeństwa” dla właścicieli psów by wspólnie życie było łatwiejsze. Pokazujemy w miarę przystępny sposób jak zrozumieć i dogadać się po obu stronach zakończenia smyczy. I jakie to proste, że może przyjemne i naturalne.

Dariusz Parol – z psami od zawsze… zafascynowany od małego kudłaczami, nie pamiętam pierwszych ziomali ale psa sąsiada, pięknego owczarka podhalańskiego oraz kundelki Babci…Przez dzieciństwo przewinęło się wielu kompanów, najpierw te wielorasowe, potem zaczęły się pierwsze „rasowe”… Czasy były ciekawe i jechało się na giełdę po cocker spaniela a wyrastał z tego coś w rodzaju pudla czy owczarka nizinnego. Dużą miłością i ponad 26 to czas gdy obok były bernardyny… a ostatnie 7 lat to retriewery i przygoda jako zawodowy przewodnik psa ratowniczo – poszukiwawczego zarówno w zawodowej jak i ochotniczej straży pożarnej.

Tak więc można zejść na psy i nie musi to znaczyć czegoś złego. Setki godzin szkoleń, seminariów i kursów a przede wszystkim doświadczenie w szkoleniu psów i mnie w roli przewodnika spowodowało, że zająłem się tym profesjonalnie.

Strona na razie będzie się budowała i postaramy się jak najszybciej zamieścić wszystko, w czym możemy Wam pomóc.